Eksikliğini fark ettiğiniz anda elinize tüm kesici aletleri alsanız da bir balta olamayacağını bildiğiniz bir alettir BALTA. İlk olarak inşaat işlerinizde temel alet olarak her zaman yanınızda olur. Evinizde belki de iş yerinizde odun kesme ve tadilat işlerinde kullanacağınız işlevsel bir alettir.

Balta seçiminde dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunuyor. Kullanım amacına uygun seçilecek olan baltanın dizaynı, sapı, çelik kalitesi ve bıçak ebatlarına göre karar vermeniz işi layıkıyla yapmanın ön şartıdır.

Husvarna balta, iş bilenin!
Husvarna balta, iş bilenin!

Evinizde, inşaatlarda, iş amacıyla kullanacağınız tipleri bulunan baltalarda, ayrıca hassas malzeme kesiminde de kullanabileceğiniz modelleri bulabilirsiniz. Yaş odunları ve büyük ağaç dallarını kesmek isterseniz geniş çaplı, ince bıçaklı modellere bakmalısınız.

Neoprenle kaplı saplar terlemeyi de önler, bunu da bir kenara not alın.

Bu yazımızda size dünyanın yaşayan en eski firmalarından, İsveç’li Husqvarna Orman Aletleri Grubundan İsveç çeliğinden üretilmiş baltaları tanıtmak istiyoruz.

Baştan kabul edelim, balta bizde böyle durmuyor.
Baştan kabul edelim, balta bizim elimizde  böyle durmuyor.

12 farklı çeşide sahip olan Husqvarna baltalar; kamp baltası, orman baltası, çekiç balta, marangoz baltası, yarma baltası, küçük yarma baltası ve fiber takviyeli uzunluğu 34 cm’den 70 cm’ye uzanan ölçüde çeşitleri bulunmaktadır. Bu balta modellerini fisjenerator.com güvencesi ile inceleyebilirsiniz.Kullananın elinden düşürmediği, uzun yıllar boyu aynı kalitede iş görmeye devam edecek olan Husqvarna baltaya sahip olmak çok kolay.

FisJenerator.com; Husqvarna Türkiye Distribütörü  Çullas Orman Bahçe ve Tarım Mak. San. Tic. A.Ş‘nin yetkili internet bayisi olarak tüm Husqvarna ürünlerinin satışını yapmaktadır. Husqvarna ürünlerine birbirinden farklı kampanyalarla ulaşma şansınız mevcut. İsveç çeliğinden üretilmiş Husqvarna Balta’ları her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here