YAĞMUR Tarım Makinaları sektöründe dünya’nın en önemli üreticilerindendir.

Üstün işleme ve üretim teknolojileri ile donatılan 12’000m² kapalı alana sahip İstanbul – Beylikdüzü tesisleri ver 32’000m² kapalı alanlı Düzce tesisleri ile büyüklük ve kapasite olarak Avrupa’nın en büyük 3. tesisine sahip olan tesislerde 2 ve 4 tekerlekten çekişli bahçe ve tarla traktörleri, motorlu çapa makinaları ve el traktörleri üretimi yapmaktadır.

İtalya’nın lider kuruşuşlarından Landini ile VALPADANA marka 4000 serisi traktörleri ve el traktörü sesinin üretimi için yaptığı lisans anlaşmaları ile YAĞMUR tüm uluslararası pazarlarda yerini sağlamlaştırdı.

YAĞMUR 2000 yılında Valpadana el traktörleri üretim tesislerini ve markasını satın almıştır. Haziran 2000’den itibaren Beylikdüzü fabrikasında el traktörü üretimine başlamış, böylece Valdapana el traktörlerinin dünyadaki tek üreticisi ve distribütörü haline gelmiştir.

Varyasyonlarıyla birlikte 49 çeşit el traktörü (Honda, Lombardini, Thorq ve Kohler motorlu benzinli ve dizel seçenekleri bulunmaktadır.) Aynı zamanda 44 çeşit farklı tiplerde ve motorlarla (Honda, Lombardini, Thorq ve Kohler motorlu benzinli ve dizel seçenekleri bulunmaktadır.) çapa makineleri üretilmektedir. Çapa makinelerinde her modelin tekerlekli modeli de sunulduğu için sayı değişkendir.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi fisjenerator.com adresinden inceleyebilir, dileğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here