IGEBA vektör kontrolünden bitki korumasına ve dezenfeksiyona kadar 30 yılı aşkın bir süredir yaşam alanımızı korumayı destekliyor.

IGEBA İLAÇLAMA MAKİNELERİNİ İNCELEMEK VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN.

Bireysel çözümler, verimli sonuçlar
Termal sis jeneratörleri ve ULV aerosol jeneratörleri, dünyanın dört bir yanında 100’den fazla ülkede geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılmaktadır. Weitnau/Almanya’daki üretim merkezi, 30 motive çalışan, müşterilerin spesifik ihtiyaçlarını belirliyor. Üretim derinliği, nitelikli bireysel çözümler üretilmesini ve yeni pazar ihtiyaçlarına esnek bir şekilde uyum sağlanmasını sağlıyor.

Standartlaştırılmış işlemler ve en yüksek ürün kalitesi

Kalıcı araştırma ve geliştirme, yüksek kalite standartlarını korumak ve pazarlanabilir ve pratik ürünler ve sistemler sağlamak için önemli bir faktördür. Modern mühendislik, DIN EN ISO 9001: 2008’e göre süreç odaklı bir organizasyon ve kalite yönetim sistemi sayesinde müşterilerine, en yüksek verimlilik ve güvenlik için sürekli ürün kalitesini garanti edilmektedir..

IGEBA‘nın en çok satan makinelerinden olan TF 35 termal sisteleme makinesi, kullanıcıların beklentilerini karşılamak üzere tasarlandı. Elle çalıştırılan kol, solüsyon akışını kontrol etmeyi sağlar ve böylece kullanıcı güvenliğini artırır. Bu ünite insektisit, akarisit, mantar öldürücü ilaçların uygulanması ve dezenfektanlar için kullanılabilir, rahat kullanım için hafiftir. Tek kapalı bir hava emme valfi ile seri üretilen buünite, susturuculu,toza ve çözelti parçacıklarına karşı koruma sağlar.

• Benzin tankı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
• Sis tüpü paslanmaz çelikten imal edilmiştir
• Formülasyon tankı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
• Hava pompası paslanmaz çeliktir
• Buji olmayan güvenilir ateşleme sistemi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here