Honda Çapa Makineleri

#honda #çapamakinesi #benzinliçapa

0
4364

Bu yazımızda Anadolu Motor tarafından Türkiye Distribütörlüğü yürütülen Honda Güç Ürünleri grubuna ait olan bizzat Honda tarafından üretilen F serisi çapa makinelerinden bahsedeceğiz. Honda GXV ve GX 160 motorlarıyla donatılan bu çapa makineleri, Anadolu Motor güvencesi ile ithal edilmiştir. Antrac modellerinden farklı olarak bu kategoride yer alan ürünler daha küçük ve özel amaçlarla küçük üretilmiş çapa makineleridir.

Çapa makinelerinde en önemli husus, kullanılan motor ve şanzıman ikilisidir. Daha dar ve küçük araziler için özel geliştirilmiş olan modellerle, Antrac ve diğer marka çapa makineleri gibi güçlü motorlarla donatılmış modelleri mevcuttur. Honda, motor teknolojilerindeki deneyimini araziye yansıtarak malzeme kalitesi, üretim tecrübesi ve müşterilerinden aldığı kalite memnuniyet tebrikleriyle parasının hakkını vermektedir.

FG 201 ve 205 modelleri tek ileri hareket yeteneğine sahiptir. 30 ve 45 cmlik çapalama genişlikleri mevcuttur. FJ 500 Der ve F 510 DE 2+1 ve 3+1 şanzımana sahiptir. F 510 DE, 3+1 şanzımanın yanı sıra bu hareket yeteneğini hızlı ve yavaş olarak sahaya yansıtabilmektedir.

Bu Çapa Makinesi Hangi kullanım koşulları İçin Uygundur?

Çapa Makinesi nasıl seçilir ? adlı makalemizde belirttiğimiz tüm hususları göz önüne alarak seçiminizi doğru yapacak, tarlada, bağda bahçede yüzünü güldürecek, sorunsuzluğunu koruyacak Honda Çapa Makineleri, ücretsiz kargo- kurulum ve diğer seçeneklerle FISJenerator.com adresinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here