Casotti Bağ-Zeytin İlaçlama Makineleri

0
5903

CASOTTİ BAĞ-BAHÇE-ZEYTİN İLAÇLAMA, SERA CAMI YIKAMA MAKİNELERİ

İtalya’da faaliyet gösteren Casotti İlaçlama Makineleri’nin Türkiye’de distribitörlüğünü Kadıoğlu Makine tarafından üstlenildi. Saha tanıtım çalışmaları başlayan ilaçlama makineleri birçok ödül almış yenilikleri de beraberinde getiriyor.

Casotti’nin en farklı ürünlerinden biri İtalya’da alanında bir çok ödül almış programlanabilir noktasal atış yapan ilaçlama makinesidir. Özellikle bu teknik, zeytin sineği ile mücadelede tam sonuç almaya en yakın teknolojik farklılık olarak öne çıkıyor.

Oynar başlıklı ve hafif olması ile doğru ve etkili püskürtme yaparak yaprağın her yerini kaplar, etkili bir ilaçlama faaliyeti sağlarlar. Bu sayede gereksiz ilaç kullanımı ve traktörün verimli kullanılmasını sağlamış olursunuz. İleri – geri hareket mekanizması sayesinde yumuşak bir ilaç sürümü yapar.

Mikro atım yapan jet nozullar

Damlamayı engelleyen, ilacı mikron düzeyinde dağıtan patentli nozul çıkışları ilacın tümünün istenilen alana ulaşmasını sağlar. Standart atomizerlerle kıyaslandığında çok daha etkin ve ekonomik ilaçlama imkanını beraberinde getirmektedir.  Yatay biçimde sabit ivmeyle salıncak hareketi yapan ilaçlama kolları fırça darbesi gibi etki göstererek kullanılan ilaç etkin bir biçimde asma yapraklarının her tarafına nüfuz eder. Böylelikle pestisit tedavileri vb tüm ilaç uygulamalarında iyi sonucu garantilemiş olursunuz.

Kardeş sitemiz FİŞ Jeneratör güvencesiyle satın alabileceğiniz Casotti Ürünleri alttaki kategorilerde inceleyebilirsiniz:

  • Bağ ilaçlama makinesi
  • Zeytin – Meyve ağacı ilaçlama makinesi
  • Casotti açık alan ilaçlama başlıkları
  • Sera camı yıkama başlığı
  • Zeytin sineği ilaçlama başlığı

FİŞ Jeneratör’den alacağınız her Casotti ürününde, jeneratör alımında kullanılmak üzere 50 ila 300 TL’lik hediye çeki sahibi olacaksınız.

Casotti ürünlerini incelemek için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here