Husqvarna İsveç tarafından bundan yaklaşık 25 yıl önce piyasaya sürülen bu inovatif ürün, gelişen teknolojiyi de etkin bir şekilde kullanıp, günümüze kadar yükselen bir satış ve müşteri memnuniyeti grafiği ile geldi. (Fransa’da yılda yaklaşık 20.000 adet satılan bir üründür.)  Bu durum sadece ülkemiz için geçerli değil. AUTOMOWER seri ürünleri dünyada gördüğü yüksek ilgiyi, yavaş da olsa ülkemizde de görmeye başladı.

Ürün tanıtımları için yapılan demo gösterilerde, AUTOMOWER kullanıcısına sunduğu avantajlar herkesin ilgisini çeken, şaşırtan farklı bir görsel şölen sunuyor. Otomatik şarj ile 500 ila 5000 metrekare büyüklüğündeki farklı alanlardaki biçme işleri için uygun olan AUTOMOWER’lar, biçme işlemleri sonucunda şarj azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna döner ve kendini şarj eder. Mükemmel sonuç elde etmek için bu model çok sık ve sağlıklı bir şekilde çim biçer ve istediğiniz ölçüler için ayarlanabilir tuşlara sahiptir.

Yaptığı iş karşılığını veren AUTOMOWER’lar, bedelini normal çim biçme makineleri ile kıyasladığımız zaman daha hesaplıdır. Bahçenizde deneme yapma imkanı da sunduğumuz AUTOMOWER’lar artık çim biçme yükünü ortadan kaldırıp, sizin belirlediğiniz zamanlarda, yaz-kış, gece-gündüz, sıcak-soğuk her türlü koşulda kendiliğinden çalışan ve işi bitince dolum istasyonuna kendiliğinden dönen ve halı güzelliğinde, çok daha taze, estetik ve sağılıklı çimler sunan AUTOMOWER’ları FİŞ Jeneratör güvencesiyle satın alabilir ya da bize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Fiş Jeneratör ;Husqvarna Türkiye Distribütörü  Çullas Orman Bahçe ve Tarım Mak. San. Tic. A.Ş‘nin yetkili internet bayisi olarak tüm HUSQVARNA ürünlerinin satışını yapmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here