Antrac 200 Çapa Makineleri

0
6719

Bu yazımızda Anadolu Motor tarafından Türkiye Distribütörlüğü yürütülen Honda Güç Ürünleri grubuna ait olan Honda GX200 motor modeli ile birlikte, Lombardini lisansı ile Anadolu Motor tarafından üretilen dizel Antor motor modelleri ile oluşan Antrac Çapa Makineleri ürün gamı bulunmaktadır.Bu çapa makinelerinde  Honda GX200 benzinli motor 6.5 beygir ve 5,5 beygirlik güçlerdeki çeşitleri tercih edilmiştir.

Anadolu motor A.ş bünyesinde kendi tesislerinde üretilen  Antrac çapa makineleri, yerli şanzıman, krank mili, motor gövdesi, silindir gibi hayati öneme sahip bileşenleri kendi uhdesinde üretmektedir.  Yeni seri olarak (2016) Alfa serisini sunan Anadolu Motor, bu çapa makinelerinde kalite anlayışını en yükseklere koymuştur. Tüm Antrac çapa makinelerinde 3 yıl tam garanti  (Alfa serileri 2 yıl) mevcuttur.

Antrac 200 fiyatı nedir ?

2017 yılı içerisinde tavsiye edilen satış fiyatı 3100 ila 3400 TL arası değişmektedir. Bu rakamların üzerinde veya altındaki fiyatları incelemenizi tavsiye ederiz.

Çapa makinelerinde en önemli husus, kullanılan motor ve şanzıman ikilisidir. Antrac’ların bu konuda çok önemli malzeme kalitesi, üretim tecrübesi ve müşterilerinden aldığı kalite memnuniyet tebrikleri bulunmaktadır.

GX200 motorunun teknik özelliklerine göre incelersek size şu bilgileri verebiliriz. Yakıt deposu 3.6 litre olup uzun süreli çalışmanıza imkan sağlayacaktır. Yakıtın tankı kulağa küçük gelse de saatte ortalama 230 gr yakıt tükettiğinin bilgisini göz önünde bulundurmanızı rica ediyoruz. Çift kuyruk mili çıkışı bulunan tüm Antrac çapa makinelerinde (3600 devir / dakika) üst mil yüksek performans istediğiniz ekipmanlar için kullanılabilir. Alt mil 1.viteste 1376 devir/dakika, 2.viteste 2358 devir/dakika geri viteste 658 dakika/devir çıkışı bulunmaktadır. 2 ileri 1 geri viteslidir. Honda motorlu Antrac Çapa Makineleri  ile doğru seçim yaptığınıza emin olabilirsiniz.  Uzun süreli çalışmalarda sizi yormayacak olan Antrac çapa makinelerinde tek yapacağınız makineye yön vererek doğru alanı çapalamasıdır.

Honda motorlu Antrac Çapa Makinesinin 3 modeli bulunmaktadır. Bunlar Antrac 320Antrac 200 ile Antrac 200 Alfa modelleridir. Anadolu Motor, Antrac 200 Alfa modelini teknik olarak Antrac 200 ile aynı motor ve teknik ekipman seçenekleri ile üretmiştir. Şanzımanı İtalyan marka olup Antrac 200’e göre fiyat avantajı vardır.

Bu Çapa Makinesi Hangi kullanım koşulları İçin Uygundur?

Çapa Makinesi nasıl seçilir ? adlı makalemizde belirttiğimiz tüm hususları göz önüne alarak seçiminizi doğru yapacak, tarlada, bağda bahçede yüzünü güldürecek, sorunsuzluğunu koruyacak Antrac Çapa Makineleri, ücretsiz kargo-kurulum ve diğer seçeneklerle www.fisjenerator.com adresinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here