İtalya Breganze AGCO biçerdöver fabrikasında üretilen 67,000. biçerdöver Massey Ferguson BETA 7370 modeli oldu.

AGCO (NYSE:AGCO)’nun bir dünya markası olan Massey Ferguson, İtalya’nın kuzeyindeki AGCO Breganze Üretim Tesisi’nde 67,000. biçerdöver üretimini kutluyor.

Montaj hattından indirilecek olan 67,000. biçerdöver 360 HP’lik MF BETA 7370 çalışmak için İsveç’e sevkedildi.

25 hektarlık Breganze biçerdöver fabrikası, AGCO’nun biçerdöver mükemmelliyet merkezidir ve büyük ölçekli müşteriler için gerekli olan yüksek kapasiteli MF biçerdöver modelleri ile beraber; daha küçük ölçekte çalışan çiftçilerin de ihtiyaçlarına cevap verebilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. MF BETA biçerdöver modelinin yanında, MF ACTIVA, MF ACTIVA S, MF CENTORA ve MF DELTA modelleri de sunulmaktadır.

67,000. biçerdöver ünvanını alan MF BETA 7370 modelini, İsveç’teki GH:s Traktorcity in Östergötland bayisi sipariş etmiştir.

Massey Ferguson Hasat Makinaları Pazar Geliştirme Müdürü Adam Sherriff “Massey Ferguson biçerdöver markası İsveç’te oldukça başarılı bir yıl geçirdi, bu başarıyı satış adetlerini geçen yıla nazaran iki katına çıkarmasından görüyoruz.” şeklinde açıklamada bulunarak sözlerine “MF BETA 7370 ülkede en çok satışını yaptığımız biçerdöver modeli olup; geniş ve konforlu Skyline kabini, ergonomik konumlandırılmış kontrol paneli ve operatörün daha verimli çalışmasını sağlayacak diğer kontrol donanımlarına sahiptir.” şeklinde devam etti.

Yakın zamanda yapılan milyonlarca dolar yatırım AGCO Breganze biçerdöver fabrikasını Dünya klasında bir fabrikaya dönüştürmüştür. ISO standartlarınca sertifikalı, 65,000 m²’lik fabrikada; tedarik zincirinin yeniden yapılanmasından üretim süreçlerine, haddeleme ve kaplama makinelerinden, otomatik robot kaynak sistemleri ve yeni boyahaneye kadar fabrika içinde bir çok yatırım yapılmıştır. Müşterilerimizi ağırladığımız AgriDome Ziyaretçi Merkezi’de yenilenmiştir.

Massey Ferguson biçerdöverler 2004 yılından bu yana Breganze’de üretilmektedir. 2007, Haziran ayında, bu ortaklık AGCO’nun İtalyan Argo Grup’tan Breganze merkezli Laverda S.p.A’nın %50’lik bir payını devralması ile daha da güçlendi. AGCO, 2010 yılında tam anlamıyla fabrikayı devralarak, Italya’da 50 yıllık bir biçerdöver üretim tecrübesini de beraberinde getiren bir fabrikayı aileye dahil etmiş oldu. Şu anki fabrika 1979 yılında açıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here